Druk op de beginletter van de titel of zoek op titel, regisseur of jaar van eerste vertoning.
‘Een ander zijn geluk’ speelt zich af in een klein Belgisch dorp. Op een koude winterdag wordt een kind overreden en voor dood achtergelaten. Christine, een gescheiden moeder die de draad van haar normale leven weer probeert op te pakken, ontdekt het dode jongetje. Maar wanneer de politie arriveert, is het reeds weggestroomd met de rivier… en de politie lijkt haar niet te geloven. Niet veel later blijkt dat haar verhaal wel degelijk klopt en dat ze de familie van het slachtoffer beter kent dan ze zou willen. Het hele dorp raakt in de ban….iedereen heeft een mening over de ware toedracht.
In ‘Een ander zijn geluk’ heerst het kwaad niet alleen buiten, in de ongetemde natuur, maar ook in de steriele huizen en de even steriele levens van de hoofdpersonen.
Debuterend regiseuse Fien Troch legt de camera als een vergrootglas over de naar gevoelens hongerende levens van de hoofdpersonen.
Regisseur: Fien Troch
Scenario: Fien Troch
België, 2005, 98 minuten
Met: Ina Geerts, Johan Leysen, Natali Broods, Peter Van Den Begin, Johanna ter Steege, Josse De Pauw
RecensiesVolkskrantNRCFilmkrantMovie2movie
LinksOfficiële website
5, 6 en 10 januari
Drømmer11 januari
Drømmer12, 13 en 17 januari
Christy18 januari
Christy19, 20 en 24 januari
DJ Ahmet25 januari
Docudag; Monikondee25 januari
Docudag; Mr. Nobody Against Putin25 januari
Docudag; Hart Van De Halm25 januari
Docudag; One to One, John & Yoko26, 27 en 31 januari
The Last Viking1 februari
The Last Viking2, 3 en 7 februari
Köln 758 februari
Köln 759, 10 en 14 februari
Second Victims15 februari
Second Victims16, 17 en 21 februari
On Vous Croit22 februari
On Vous Croit23, 24 en 28 februari
Sentimental Value1 maart
Sentimental ValueDruk op de beginletter van de titel of zoek op titel, regisseur of jaar van eerste vertoning.