Druk op de beginletter van de titel of zoek op titel, regisseur of jaar van eerste vertoning.
De familie Lacovoni verhuist van het platteland naar Rome. Vader Giancarlo is een wraakzuchtige ambitieuze leraar boekhouden. Hij hoopt eindelijk erkenning en respect krijgen in zijn nieuwe baan in de grote stad. Giancarlo wordt gevreesd door zijn schoonfamilie en geadoreerd door zijn vrouw Agatha. Hij heeft zijn hoop gevestigd op zijn dochter Caterina, een erg verlegen dertienjarig meisje met een passie voor zuigen.
Haar vader dwingt haar bevriend te raken met klasgenoten die uit belangrijke families komen. Caterina wil haar vader niet teleurstellen maar wil ook ontsnappen aan zijn obsessieve aandacht. Zij gaat daarom mee naar alle activiteiten die haar vriendinnen Margharita en Daniela organiseren. Voor Caterina wordt het een turbulente ontdekkingsreis in de wereld van de Romeinse “upper class”.
Deze film zal jong en oud aanspreken en geeft een goed tijdsbeeld van het huidige Italië in sociaal en politiek opzicht.
Regisseur: Paolo Virzì
Italië, 2003, 114 minuten
Met: Sergio Castellitto, Alice Teghil, Antonio Carnevale, Margerita Buy
25 en 26 oktober
Heldin27 en 28 oktober
Enzo1 en 2 november
Enzo3 en 4 november
Bob Trevino Likes It8 en 9 november
Bob Trevino Likes It10 en 11 november
It Was Just an Accident15 en 16 november
It Was Just an Accident17 en 18 november
Manas22 en 23 november
Manas24, 25 en 29 november
Brief History of a Family1 en 2 december
Sorda6 en 7 december
Sorda8 en 9 december
Rietland13 en 14 december
Rietland15 en 16 december
The Blue Trail20 en 21 december
The Blue TrailDruk op de beginletter van de titel of zoek op titel, regisseur of jaar van eerste vertoning.