Druk op de beginletter van de titel of zoek op titel, regisseur of jaar van eerste vertoning.
Tijdens de Eerste Wereldoorlog worden vijf Franse soldaten voor de krijgsraad gedaagd omdat ze ervan verdacht worden te willen deserteren. Als een vorm van indirecte executie worden ze
achtergelaten in het niemandsland tussen de Franse en de Duitse loopgraven.
Eén van de vijf is Manech, die verloofd is met de jonge Française Mathilde. Wanneer Mathilde het nieuws van zijn dood te horen krijgt, weigert ze deze onheilstijding te geloven. In haar hart voelt ze immers dat haar geliefde de nacht in het niemandsland overleefd heeft.
Ze begint een uitgebreide speurtocht naar de oude strijdmakkers van haar verloofde om uit te zoeken of haar gevoel haar bedriegt of niet.
‘Un long dimanche de fiançailles’ is de eerste film die Jean-Pierre Jeunet maakte sinds het moderne sprookje ‘Le fabuleux festin d’Amélie Poulain’. Net als in Amélie speelt Audrey Tautou de hoofdrol in dit bijzondere visuele spektakel.
Regisseur: Jean-Pierre Jeunet
Frankrijk, 2004, 134 minuten
Met: Audrey Tautou, Gaspard Ulliel, Jérôme Kircher, Dominique Bettenfeld
15 en 16 november
It Was Just an Accident17 en 18 november
Manas22 en 23 november
Manas24, 25 en 29 november
Brief History of a Family30 november
The Golden Spurtle (Filmdag)30 november
Nino (Filmdag)30 november
Roofman (Filmdag)30 november
One Flew over the Cuckoo’s Nest 50th-anniversary re-release (Filmdag)1 en 2 december
Sorda6 en 7 december
Sorda8 en 9 december
Rietland13 en 14 december
Rietland15 en 16 december
The Blue Trail20 en 21 december
The Blue TrailDruk op de beginletter van de titel of zoek op titel, regisseur of jaar van eerste vertoning.