Druk op de beginletter van de titel of zoek op titel, regisseur of jaar van eerste vertoning.
Van de maker van ‘Magnolia’ deze prettig gestoorde romantische komedie. Over de liefde tussen Barry Egan (Adam Sandler) een bizarre jongeman en Lena (Emily Watson).
Barry is een verlegen, weinig assertieve zakenman wiens leven wordt geregeerd door zijn dominante zussen. Omdat hij moeite heeft contact met vrouwen te zoeken probeert hij het via een telefoonsekslijn. Met de louche exploitant van deze onderneming raakt hij in conflict. Het feit dat hij soms last heeft van zeer plotseling opkomende driftbuien komt goed van pas als Lena, het meisje dat intussen in zijn leven is verschenen, bedreigd wordt.
‘Punch-drunk love’ is een hoogst originele film van een originele filmmaker Paul Thomas Anderson.
Vol geestige plotwendingen, bizarre details en hartverwarmende romantiek. Vanaf de eerste minuut tot de aftiteling verschijnt.
Regisseur: Paul Thomas Anderson
Scenario: Paul Thomas Anderson
Verenigde Staten, 2002, 94 minuten
Met: Adam Sandler, Emily Watson, Philip Seymour Hoffman, Luis Guzman
9, 10 en 14 maart
Winter in Sokcho15 maart
Winter in Sokcho16, 17 en 21 maart
Gioia Mia22 maart
Gioia Mia23, 24 en 28 maart
The Secret Agent29 maart
The Secret Agent30 en 31 maart, 4 april
Folktales5 april
Folktales6, 7 en 11 april
Left-Handed Girl12 april
Left-Handed Girl13, 14 en 18 april
No Other Choice19 april
No Other Choice20, 21 en 25 april
The Tale Of Silyan26 april
The Tale Of SilyanDruk op de beginletter van de titel of zoek op titel, regisseur of jaar van eerste vertoning.