Druk op de beginletter van de titel of zoek op titel, regisseur of jaar van eerste vertoning.
Robin Williams is het afgelopen jaar te zien geweest in een drietal films. In ‘Death to smoochy’ speelde hij de drankzuchtige, sadistische clown en in ‘Insomnia’ van Nolan een seriemoordenaar.
In de psychologische thriller ‘One hour photo’ wordt Williams in de gelegenheid gesteld zijn imago als brave goedzak te herstellen. Hij speelt een zonderlinge werknemer, Seymour Parrisch, van een fotozaak die geobsedeerd raakt door de fotorolletjes van het gezin Yorkin: een rolletje voor hen en een rolletje voor hemzelf!
Voor Romanek is het pas zijn tweede film na ‘Static’ (1985).
Regisseur: Mark Romanek
Scenario: Mark Romanek
Verenigde Staten, 2002, 98 minuten
Met: Michael Vartan, Robin Williams, Connie Nielsen, Alec Boyadjian, Gary Cole , Erin Daniels, Eriq La Salle, Dylan Smith
RecensiesVolkskrantNRCParoolMovie2movie
5, 6 en 10 mei
Holy Electricity11 mei
Holy Electricity12, 13 en 17 mei
All We Imagine As Light18 mei
All We Imagine As Light19, 20 en 24 mei
On Falling25 mei
On Falling26, 27 en 31 mei
Sujo1 juni
Sujo2, 3 en 7 juni
The Seed of the Sacred Fig8 juni
The Seed of the Sacred Fig9, 10 en 14 juni
Memoir of a Snail15 juni
Memoir of a Snail16, 17 en 21 juni
Loveable22 juni
LoveableDruk op de beginletter van de titel of zoek op titel, regisseur of jaar van eerste vertoning.