Druk op de beginletter van de titel of zoek op titel, regisseur of jaar van eerste vertoning.
De Chinese regisseur Ning Hao kijkt door de ogen van de negenjarige Bilike die met zijn familie in een yurt-tent op de Mongoolse steppen leeft. Zonder elektriciteit of stromend water. De nieuwe tijd kondigt zich aan met de vondst van een pingpongballetje in de rivier door Bilike en zijn vriendjes.
De jongens zijn geobsedeerd door het balletje, die ze nog nooit van hun leven hebben gezien. De oma van Bilike zegt dat het balletje een heilige gloeiende parel is. Maar het verhaal van oma blijkt al gauw niet te kloppen als ze de echte functie van de bal ontdekken. De jongens besluiten af te reizen naar Beijing om het balletje terug te brengen.
‘Mongolia ping pong’ is een film met heel veel mooie beelden. De film is ook zeer geschikt voor kinderen mede door de milde humoristische toon.
Regisseur: Ning Hao
China, 2004, 102 minuten
Met: Hurichabilike, Dawa, Geliban, Yidexinnaribu, Badema, Wurina
9, 10 en 14 maart
Winter in Sokcho15 maart
Winter in Sokcho16, 17 en 21 maart
Gioia Mia22 maart
Gioia Mia23, 24 en 28 maart
The Secret Agent29 maart
The Secret Agent30 en 31 maart, 4 april
Folktales5 april
Folktales6, 7 en 11 april
Left-Handed Girl12 april
Left-Handed Girl13, 14 en 18 april
No Other Choice19 april
No Other Choice20, 21 en 25 april
The Tale Of Silyan26 april
The Tale Of SilyanDruk op de beginletter van de titel of zoek op titel, regisseur of jaar van eerste vertoning.