Druk op de beginletter van de titel of zoek op titel, regisseur of jaar van eerste vertoning.
Regisseur Thomas Vinterberg kennen we nog van ‘Festen’. Een film waar iedereen het over had. Nu is er de film ‘It’s all about love’. Het jachtig bestaan van de mensheid, de gevoelens van ontheemding waren de inspiraties die leiden tot deze film. In de film houdt Vinterberg niet meer vast aan de Dogmaregels.
Het verhaal speelt zich af in 2021. De aarde is ‘kosmisch ontregeld’. Er gebeuren vreemde dingen op aarde. Ook met de mensheid gaat het niet goed. In de film leren we het paar Elena (Danes) en John (Phoenix) kennen. De relatie tussen beide loopt niet goed. Vervolgens is er in de film moeilijk een scenario te ontdekken. De film is meer een droom, die je in het halfbewuste ondergaat.
Jos van der Berg schreef in de Filmkrant dat Vinterberg bewondering verdiend voor het lef om na het meedogenloze ‘Festen’ een volstrekt anticyclische, naïef-romantische liefdesfilm te maken.
Regisseur: Thomas Vinterberg
VS/Japan/Zweden/Engeland/Duitsland/ Nederland, 2003, 104 minuten
Met: Claire Danes, Joaquin Phoenix, Sean Penn, Douglas Henshall, Alun
5, 6 en 10 mei
Holy Electricity11 mei
Holy Electricity12, 13 en 17 mei
All We Imagine As Light18 mei
All We Imagine As Light19, 20 en 24 mei
On Falling25 mei
On Falling26, 27 en 31 mei
Sujo1 juni
Sujo2, 3 en 7 juni
The Seed of the Sacred Fig8 juni
The Seed of the Sacred Fig9, 10 en 14 juni
Memoir of a Snail15 juni
Memoir of a Snail16, 17 en 21 juni
Loveable22 juni
LoveableDruk op de beginletter van de titel of zoek op titel, regisseur of jaar van eerste vertoning.