Druk op de beginletter van de titel of zoek op titel, regisseur of jaar van eerste vertoning.
Josef stapt op als hij merkt dat hij als leraar geen aansluiting met zijn leerlingen meer heeft. Hij krijgt het benauwd als hij er aan denkt dat hij nu bij het leger van oudjes hoort die door het park heen schuifelen en hele dagen bij de vrouw thuis zitten.
Hij wil haar zo graag begroeten, maar dan moet je wel eerst weggeweest zijn. Een baan als fietskoerier, in strak pak op een racefiets lijkt hem wel wat. Dit blijkt te hoog gegrepen.
Uiteindelijk vind hij zijn plek in de supermarkt achter het loket van de lege flessen. Dit blijkt een topplek te zijn. Met iedereen jong en oud maakt hij een praatje, wijst ze op de aanbiedingen en probeert de eenzame mensen te koppelen en kan naar alle vrouwen kijken. Hij bloeit helemaal op. De enige bedreiging op deze plek lijkt te komen van de folders voor flessensorteermachines.
Een zonnige film, van de maker van ‘Kolya’, over ouderdom, uitgerangeerd zijn en angst voor de dood.
Regisseur: Jan Sverák
Tsjechië/Groot-Brittannië, 2007, 100 minuten
Met: Zdenek Sverák, Tatiana Vilhelmová, Daniela Kolárová
25 en 26 oktober
Heldin27 en 28 oktober
Enzo1 en 2 november
Enzo3 en 4 november
Bob Trevino Likes It8 en 9 november
Bob Trevino Likes It10 en 11 november
It Was Just an Accident15 en 16 november
It Was Just an Accident17 en 18 november
Manas22 en 23 november
Manas24, 25 en 29 november
Brief History of a Family1 en 2 december
Sorda6 en 7 december
Sorda8 en 9 december
Rietland13 en 14 december
Rietland15 en 16 december
The Blue Trail20 en 21 december
The Blue TrailDruk op de beginletter van de titel of zoek op titel, regisseur of jaar van eerste vertoning.