Druk op de beginletter van de titel of zoek op titel, regisseur of jaar van eerste vertoning.
De familie Lacovoni verhuist van het platteland naar Rome. Vader Giancarlo is een wraakzuchtige ambitieuze leraar boekhouden. Hij hoopt eindelijk erkenning en respect krijgen in zijn nieuwe baan in de grote stad. Giancarlo wordt gevreesd door zijn schoonfamilie en geadoreerd door zijn vrouw Agatha. Hij heeft zijn hoop gevestigd op zijn dochter Caterina, een erg verlegen dertienjarig meisje met een passie voor zuigen.
Haar vader dwingt haar bevriend te raken met klasgenoten die uit belangrijke families komen. Caterina wil haar vader niet teleurstellen maar wil ook ontsnappen aan zijn obsessieve aandacht. Zij gaat daarom mee naar alle activiteiten die haar vriendinnen Margharita en Daniela organiseren. Voor Caterina wordt het een turbulente ontdekkingsreis in de wereld van de Romeinse “upper class”.
Deze film zal jong en oud aanspreken en geeft een goed tijdsbeeld van het huidige Italië in sociaal en politiek opzicht.
Regisseur: Paolo Virzì
Italië, 2003, 114 minuten
Met: Sergio Castellitto, Alice Teghil, Antonio Carnevale, Margerita Buy
25 oktober
Solomamma (Scandinaviëdag)25 oktober
Home (Scandinaviëdag)25 oktober
Home Sweet Home (Scandinaviëdag)25 oktober
Värn (Scandinaviëdag)26, 27 en 31 oktober
Los Tigres1 november
Los Tigres2, 3 en 7 november
The Cycle Of Love8 november
The Cycle Of Love9, 10 en 14 november
500 Miles15 november
500 Miles16, 17 en 21 november
Yellow Letters22 november
Yellow Letters23, 24 en 28 november
The Beloved29 november
The Beloved30 november, 1 en 5 december
Amarga Navidad6 december
Amarga NavidadDruk op de beginletter van de titel of zoek op titel, regisseur of jaar van eerste vertoning.