Druk op de beginletter van de titel of zoek op titel, regisseur of jaar van eerste vertoning.
Op zondag 26 januari 2025 organiseert de Asser Filmliga wederom een Documentairedag met vier prachtige documentaires! Deze keer met een exclusieve première ‘De Propagandist‘.
Filmmaker Teunissen werd tijdens de Tweede Wereldoorlog de machtigste man in de Nederlandse filmindustrie. Als hoofd van de afdeling Film van de NSB en SS kreeg hij al snel de bijnamen de ‘filmtsaar’ en ‘de Nederlandse Leni Riefenstahl’.
Na de oorlog werd Teunissen vervolgd en bestraft. Toch bleef hij prat gaan op zijn sluwigheden en contacten met de hoge heren van het naziregime.
Ook niet leden kunnen voor slechts € 9,25 naar deze films.
Bij het bestellen van de kaartjes op de site van DNK  is er ook een Vegetarisch broodboxje te reserveren voor € 9,75 met daarin een donker briquetje brie, een vezelrijk puntje mosterdkaas en verse jus.
Bekijk de Documentairedag 2025 flyer.
20, 21 en 25 januari
Bird26 januari
Docudag; Where Dragons Live26 januari
Docudag; In Restless Dreams: the music of Paul Simon26 januari
Docudag; De Propagandist26 januari
Docudag; Glas, mijn onvervulde leven27 en 28 januari, 1 februari
Quand Vient L’Automne2 februari
Quand Vient L’Automne3, 4 en 8 februari
All Shall Be Well9 februari
All Shall Be Well10, 11 en 15 februari
Small Things Like These16 februari
Small Things Like These17, 18 en 22 februari
My Favorite Cake23 februari
My Favorite Cake24 en 25 februari, 1 maart
Crossing Istanbul2 maart
Crossing IstanbulDruk op de beginletter van de titel of zoek op titel, regisseur of jaar van eerste vertoning.